Kvalitní bezpečnostní dveře do bytu plní svou funkci i skvěle vypadají


Vchodové bezpečnostní dveře do bytu chrání před zloději, hlukem i tepelnými ztrátami. Přesto náš domov neochraňujeme a na kvalitě dveří šetříme. Proč se vyplatí investovat? No přece, protože bezpečnost je to nejdůležitější na co bychom se měli doma spolehnout.

Materiál i bezpečnostní třída

U vchodových dveří do bytu můžeme vybírat ze dvou typů konstrukce. Bezpečnostní dveře s kovovým, nebo dřevěným jádrem. K oblíbeným patří dveře s kovovým jádrem, které mívají ve většině případů rozvodový trezorový mechanismus se šesti až sedmi aktivními čepy. Kromě materiálu ze kterého jsou dveře vyrobeny, je důležitá také certifikace. Tu uděluje nezávislá zkušebna podle mnoha parametrů a určuje celkovou bezpečnostní třídu dveří.  Právě proto je důležité nakupovat bezpečnostní dveře od renomovaných firem, ke kterým patří i společnost HT dveře. Jen tak budete mít jistotu maximální bezpečnosti.

Vyměňte i zárubně

Při výměně vstupních dveří do bytu doporučují odborníci i výměnu zárubní. Ty původní totiž mnohdy nesplňují základní ochranné prvky. Bezpečnostní kovové zárubně jsou vyrobeny ze silného plechu, vyztuženy a přizpůsobeny bezpečnostním dveřím. Zároveň je zárubeň tužší, a bývá v celém obvodu vylitá betonem, aby nešla rozepřít.

Bezpečnostní dveře do bytu mohou mít různý design

Stejně jako je důležitá maximální kvalita a s ní související ochrana. Je důležitý i design dveří. Vstupní bezpečnostní dveře do bytu mohou mít různé povrchové úpravy na každé straně. Venkovní strana může mít bílou barvu nebo dekor, který mají ostatní dveře v domě. Vnitřní strana pak bývá sladěna s interiérem bytu.

bezpecnostni_dvere2

Společnost HT dveře nabízejí bezpečnostní dveře s držáky na adventní věnce

Jak už jsme se zmínili výše, při pořízení bezpečnostních dveří je velmi důležité vsadit na prověřenou firmu. Společnost HT dveře má mnoholeté zkušenosti a zaměstnává kvalifikované odborníky. V jejich nabídce si můžete vybrat ze široké škály dekorů i rozměrů bezpečnostních dveří do bytu. Navíc poskytují škálu profesionálních doprovodných služeb. Od zpracování projektu až po úklid materiálu. V době blížícího se adventu jistě oceníte jejich novinku, kterou jsou praktické držáky na adventní věnce. S nimi už si totiž nebudete lámat hlavu jak věnec na vaše vchodové dveře pověsit.