Kupujeme venkovní žaluzie


Přemýšlíte jak kvalitně zastínit váš interiér a ochránit ho před zraky sousedů? Venkovní rolety se vám kupovat nechtějí? Pak vyzkoušejte jejich alternativu, a tím jsou venkovní žaluzie. Venkovní žaluzie umožňují, na rozdíl od těch vnitřních, skvělou regulaci osvětlení a ochranu před sluncem. Jsou rovněž skvělé jako tepelná bariéra, díky které ušetříte v zimě za energie a v létě za klimatizaci.

Jak vybrat venkovní žaluzie?

  • Materiál – kvalitní venkovní žaluzie jsou vyrobeny z hliníku, který má jedinečné vlastnosti. Hlavním jsou skvělá izolace, odrážení slunečních paprsků, dlouhá životnost a v neposlední řadě odolnost.
  • Vhodné rozměry – běžně jsou venkovní žaluzie vyráběny v šířkách 90, 80 a 70 mm, v případě menších ploch můžete koupit šíři 50 mm. U firem si ale samozřejmě můžete objednat i velikost přímo na míru.
  • Ovládání – ovládání žaluzií rozhoduje o tom, jak pohodlná bude manipulace s nimi. Koupit můžete ruční i automatické ovládání. My vám doporučujeme to automatické, protože motorový pohon žaluzií je nejen moderní, ale také praktický.
  • Barva – barva venkovních žaluzií záleží jen na vás. Měla by vám ladit s exteriérem domu. Na výběr máte z celé řady barevných provedení, ale můžete si nechat udělat barvu žaluzií podle svých představ.