Kdo je to vlastně bytový architekt?


Pro ty, kteří nemají představu o interiéru, je k dispozici bytový architekt, který se zaměřuje na návrh a tvorbu interiérů. Poskytuje klientům všechny služby spojené s tvorbou interiéru od počátečních skic po realizaci.  Nejlepší je osobní setkání  architekta  na místě přímo  u  klienta nebo na  stavbě.  Formou konzultace bytový architekt  vyvaruje  klienta případných chyb,  kterých  by se mohl dopustit. Vysvětlí základy pro umístění nábytku, sladění barev, podlah, dveří i nábytku a případně poradí s rozmístěním instalace. Při osobním setkání se nejlépe zjistí přání zákazníka a potřeby, které se přizpůsobí prostoru a navrhne se nejoptimálnější řešení. V tomto případě vozí s sebou bytový architekt vzorkovníky podlah, nábytku, výmaleb a jiné, pro reálnější představu. Bytový architekt nabízí služby ve vysoké kvalitě za rozumné ceny. Interiéry řeší s ohledem na požadavky zákazníka, na jeho přání a dispozice  prostoru. Ušetří  čas  s  výběrem  materiálu  na našem trhu. Zpracuje nezávazné cenové nabídky a  nabízí  dozor architekta nad realizací interiéru.

Schulgasse_livingroom_cam_01

S realizací interiéru se váže spousta vynaloženého úsilí a času.  Bytoví architekti se snaží svými zkušenostmi tato úsilí ze strany zákazníka zkrátit na minimum.

Svou prací se snaží přesvědčit klienty o tom, že práce bytového architekta není zbytečná. Naopak je výhodnou investicí do vlastního interiéru, s níž bude klient spokojen. Konečný výsledek bude přesně podle jeho představ, nečekají ho žádná nemilá překvapení.

Bytový architekt pomůže vyřešit jakýkoli interiér.  Designéři se zabývají návrhy jak celých bytů a domů, tak jednotlivých místností, navrhují soukromé i komerční interiéry. Cílem každého architekta je vyřeši tcelkový design interiéru tak, aby byl příjemný nejen na pohled, ale i po stránce praktického využití – například správné rozložení úložných prostor nebo umístění použitého nábytku.

Návrh interiéru začíná zpracováním dispozičního řešení a  pokračuje  zhotovením 3D prostorové vizualizace, ve které jsou zobrazeny reálné barvy, materiály a textury. Konečný výstup obsahuje výrobní dokumentaci včetně podkladů pro řemeslnické profese.

Bytový architekt se řídí mottem: bydlení na míru není jen na míru prostoru, ale především na míru zákazníkovi.

Štítky: , ,