K pohodě domova je potřeba zdraví celé rodiny


V novém roce 2014 bychom Vám rádi rozšířili obzory i mimo zde tolik známé témata týkající se bytového designu a architektury. Ono ne nadarmo se říká, že ke pohodě domova přispívá zdraví všech členů rodiny. Bez zdraví bychom si nemohli náš vysněný interiér užít do sytosti a proto se pojďme podívat na to, jak pomoci našemu zdraví v té dnešní tolik uspěchané době.

Podíváme se pod drobnohledem na supremiové produkty firmy Puntura. Tato firma si dala za cíl přinášet kvalitní potraviny a přírodní kosmetiku přinášející životní energii Vašemu tělu i duši. Kromě výše uvedených vlastností produkty Puntura pomáhají při detoxikaci organismu, jako prevence nádorových onemocnění a podpora jejich léčby. Blahodárně působí na trávící a dýchací soustavu, kardiovaskulární systém.

Z mnoha produktů jsme vybrali dva, které nás zaujaly a napíše o nich trochu více. Jedná se o mladý ječmen a Chlorellu. Oba tyto produkty při objednávce nad 1500 Kč dostane domů zdarma zabalené v elegantním dárkovém balení. Puntura garantuje dodání maximálně do třech pracovních dnů a jsou ověřeny mnoha certifikáty s mezinárodní platností.

barley_cs_1.jpg.400x400_q85 (1)Mladý ječmen bývá nazýván elixírem života. Tento svěží enzymatický nápoj si připravíte ze sušeného extraktu v balení 200g . Má velmi příznivé účinky na vitalitu, sílu, vytrvalost a dobrou náladu. Jeho působení je komplexní a podporuje imunitu organismu.

Chlorella je superpotravina ve formě přírodních tmavě zelených tablet. Tato potravina je plná biologických látek a obsahuje velké množství chlorofylu, vitamínům stopových prvků, aminokyselin a dalších blahodárných složek. Souhrnně Chlorella pomáhá uzdravovat organismus člověka a výrazně zvyšuje jeho imunitu.

Doufáme, že jsme Vás tímto krátkým výletem mimo trendy v architektuře a interiérovém designu přivedli na nejeden dobrý nápad ve zdravé výživě a pokud Vás článek jen trochu zaujal, navštivte eshop firmy Puntura.

Štítky: ,